Powołania na mecz i zasady powołań na mecze!!!

Celem powołań na mecze jest odpowiedni rozwój zawodników, zawodnicy lepiej się rozwijają jak grają z zawodnikami na swoim poziomie. Każde dziecko rozwija się inaczej , jedni szybciej drudzy wolniej , dlatego dla prawidłowego rozwoju nie możemy wszystkich traktować tak samo.

Na szczęście mamy to szczęście, że jest możliwość stworzenia dwóch drużyn i chłopcy mogą grać z zawodnikami na swoim poziomie, dzięki czemu mogą się prawidłowo rozwijać.

W szkoleniu młodzieży najważniejsza jest cierpliwość, wiadomo, że każdy Rodzic chciałby aby jego dziecko było najlepsze i osiągało najlepsze wyniki , ale zadaniem Trenerów jest prawidłowy rozwój zawodnika aby był ukształtowanym zawodnikiem w wieku seniora.

Pamiętajmy, że obecnie gramy po pięciu zawodników , za rok będziemy grać po siedmiu, za trzy lata po dziewięciu, a za pięć po jedenastu dlatego kadra drużyny musi być szeroka i dlatego chłopcy muszą grać jak najwięcej bo później i tak stworzą jedną drużynę, a dzięki temu, że teraz mają możliwość grania w większym wymiarze czasowym więcej się nauczą.

Dla rozwoju zawodnika lepiej jest jak zagra 40 min w drugiej drużynie niż 10 min w pierwszej. Dzięki temu będzie miał więcej kontaktów z piłką, będzie mógł podjąć więcej dryblingów, oddać więcej strzałów itp.

Zasadami, którymi kieruję się podczas powołań jest poziom zawodników, praca na treningach i meczach, obecność na treningach i zaangażowanie.

Powołania będą umieszczane zawsze po czwartkowym treningu.

Powołania na wtorkowy mecz, zbiórka o 17:30 w Piasecznie ul. Chyliczkowska 17.

1.Michał Roguski

2.Igor Skibiński

3.Tomasz Tarasiuk

4.Dawid Modzelewski

5.Wiktor Kośla

6.Szymon Lichomski

7.Kacper Makowski

8.Alek Czarnowski

9.Konrad Orzoł

10.Jędrzej Górniewski

Zawodnicy Wojtek Siniarski, Oskar Chrabonszcz, Bartek Leszczyński, Mateusz Gambrych mają trening o 18:00 w Nowej Woli z Trenerem Mariuszem.