Powołania na 7 i 9 czerwca.

Na mecz 7 czerwca powołani są wszyscy zawodnicy z grupy A. Zbiórka o 18 w Bobrowcu ul. Sowia

Powołania na Klubowe Mistrzostwa Polski. Na turniej może zostać powołanych tylko 10 zawodników, ze względu na bardzo duże opłaty wpisowe za każdego zawodnika.

Zbiórka na turniej jest 9 czerwca sobota o godz. 12:00 przy Kasach stadionu Legii. Proszę pamiętać aby na turnieju każdy miał ze sobą ochraniacze oraz dowód lub legitymację

Na stadion chłopcy wchodzą z Trenerem, proszę aby każdy był spakowany i miał wszystkie niezbędne rzeczy ze sobą. Rodzice i kibice wchodzą osobno, cena biletu to 20zł. Osoby do 16 roku życia wejście bezpłatne.

Więcej informacji można znaleźć na FB w poście, który został udostępniony przez nasz Klub.

Powołania

1.Szymon Lichomski